VLOG #220: Jak szybko ATAKUJESZ INNYCH?

Witaj! To jest moje Trenerskie Życie w Obrazkach, czyli codzienny vlog o skutecznej komunikacji, poprawianiu swoich umiejętności interpersonalnych i praktycznych scenariuszach przejmowania władzy nad światem, który możesz zasubsykrybować tutaj: Trenerskie Życie w Obrazkach

Jeśli nie widzisz video powyżej, oryginalne nagranie, trwające 6:47, znajduje się na moim kanale YouTube pod tym linkiem.

Dodatkowo, jeśli preferujesz wersję audio, ten vlog jest publikowany jako podcast Trenerskie Życie w Słuchawkach i możesz go zasubskrybować tutaj.

Wracając do video, w momencie publikacji ten odcinek miał 13 łapek w górę i 90 wyświetleń.

Ten vlog nagrywam po to, aby dzielić się z Tobą swoimi doświadczeniami, refleksjami i pomysłami – jeśli masz coś do dodania – zostaw komentarz poniżej i porozmawiajmy 🙂

Uważaj!

Nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się nowy tekst na tym blogu. Jeśli nie chcesz, aby Cię ominął - zostaw maila, dam Ci znać :)

  • Mówiłeś ostatnio o sposobie na stres, wyobrażanie sobie, że robi się coś setny raz. Dziś miałem egzamin na prawo jazdy i postanowiłem skorzystać. Wyobrażenie setnego podejścia do egzaminu wyglądało w moich myślach na tyle komicznie, że zacząłem się śmiać sam do siebie w poczekalni, ludzie patrzą :D, ale sposób dobry, prawo jazdy zdane za pierwszym razem bez stresu. Dziękuję!

  • >