#015 – Life Hacking Podcast – Dystraktory – kto ma władzę nad Twoim CZASEM?

Kiedy chcemy znaleźć się w strefie pełnego skupienia, koncentracji i kreatywności, musimy przygotować sobie odpowiednie środowisko. Czy to robimy? Jeśli nie, to komu oddajemy władzę nad naszym własnym czasem? Jak ją odzyskać?

O tym wszystkim jest dzisiejszy odcinek, posłuchaj:

Osoby, książki i odnośniki wymienione w dzisiejszym odcinku:

  • Dan Kennedy
  • Książka No B.S. Time Management for Entrepreneurs
  • Dla młodszych Słuchaczy chciałem podlinkować artykuł z Wikipedii o tym, czym jest faks, ale przeczytałem tamtejszą definicję:
    • Telefaks – usługa symilograficzna dla abonentów, polegająca na przesyłaniu wiadomości w postaci obrazów nieruchomych pomiędzy aparatami symilograficznymi, realizowana za pośrednictwem łączy telefonicznych z komutacją automatyczną. […]
    • W związku z powyższym – młodszy Słuchaczu – zapytaj swojego Rodzica lub Opiekuna czym jest faks. Wyjaśni Ci to lepiej niż Wikipedia 🙂

Jak słuchać podcastu?

Możesz wysłuchać pojedynczego odcinka powyżej. Możesz również przejrzeć listę wszystkich odcinków od początku istnienia tego podcastu lub – najlepiej – zasubskrybować go w swojej ulubionej aplikacji – Life Hacking Podcast jest dostępny w serwisach iTunes, Stitcher, OverCast, PocketCasts i innych:

Life Hacking PodcastLife Hacking Podcast

 

 

 

Jeśli masz jakieś pytania, komentarze, sugestie – zapraszam. Jeśli chcesz, aby ten podcast dotarł również do Twoich znajomych – oceń go proszę w aplikacji, w której go słuchasz. W ten sposób inni użytkownicy również dostrzegą jego wartość. Dziękuję!

Uważaj!

Nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się nowy tekst na tym blogu. Jeśli nie chcesz, aby Cię ominął - zostaw maila, dam Ci znać :)

  • >