Life Hacking Podcast, czyli audycja dla freelancerów, przedsiębiorców, prawników, polityków i płatnych zabójców – słowem każdego, kto potrzebuje skutecznych narzędzi do osiągania swoich celów.

W tym podkaście omawiam – sprawdzone na własnej skórze – metody, techniki, sposoby i tricki wywierania wpływu i komunikacji. Tak z otaczającym nas światem, jak i ze zobą samym, bo przecież na tym właśnie polega life hacking.

Wszystkie odcinki znajdują się poniżej, a zapasowo również na stronie podcastu: spreaker.com/show/life-hacking-podcast

 

Gdzie słuchać?

Wszystkie odcinki Life Hacking Podcast są dostępne we wszystkich katalogach podcastów, jakie znam. Jeśli któryś ominąłem – daj mi znać, z chęcią go dodam. Najprościej będzie jednak jeśli użyjesz domyślnej aplikacji Podcasts w swoim iPhone albo ulubionej aplikacji do słuchania podcastów na swoim Androidzie i dodasz go do subskrybowanych. Wystarczy że wpiszesz Life Hacking Podcast, a Twoja aplikacja na pewno go znajdzie:

Life Hacking PodcastLife Hacking Podcast

Wszystkie odcinki Life Hacking Podcast

Poniżej znajduje się lista wszystkich odcinków podcastu, jeśli masz ochotę słuchać ich w przeglądarce.

Jeśli chcesz zasubskrybować podcast, to tak jak pisałem wyżej – po prostu wpisz w swojej ulubionej aplikacji Life Hacking Podcast – na pewno sobie poradzi! (a jeśli nie – pomyśl nad zmianą aplikacji 😉 )

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych odcinkach?

Jeśli tak, to potrzebuję od Ciebie tych dwóch poniższych informacji. To co jest ważne, to fakt, że ta lista mailingowa nie będzie służyła żadnym innym celom niż powiadamianie Cię o nowych odcinkach podcastu. Nic więcej. Żadnego spamu i niechcianych wiadmości. Krótka piłka: “hej, tu jest link do nowego odcinka, trzymaj!” czy coś w tym guście 🙂
Chcesz zostawić komentarz do całości lub skomentować odcinek?

Pamiętaj, że ten podcast jest dla Ciebie, więc to od Twojego feedbacku zależy jego kształt i kierunek – dlatego czytam i odpowiadam na wszystkie maile moich Słuchaczy.

[contact-form-7 404 "Not Found"]
>