TrainTheTrainer.pl

TrainTheTrainer.pl

Potencjalny Start

Start
Maj 2022

09:00 Berlin/Warszawa

115
Days
:
 
10
Hours
:
 
20
Minutes
:
 
24
Seconds

You missed out!

Moje JEDYNE
 polskojęzyczne szkolenie

☠️ Uwaga! Attention! Achtung! ☠️

Jeśli jesteś purystą językowym i absolutnie nie znosisz jeśli ktoś mówi z obcym akcentem, bądź zastępuje niektóre słowa kalkami z innych języków - nie czytaj dalej!

Od lat nie mieszkam w Polsce i choć staram się dbać o język, czasem zdarzy mi się popełnić błont ortograficzny, albo wtrącić coś o intrusywnym designie. 

Jeśli jednak chcesz zostać świetnym trenerem, zdobywać serca swoich kursantów w prowadząc szkolenia swobodnie i bez stresu, z dużą pewnością siebie i swoich umiejętności trenerskich i merytorycznych - przeczytaj koniecznie, bo ta strona skierowana jest dokładnie dla Ciebie. 

Od lat zajmuję się prowadzeniem twardych, technicznych szkoleń i konsultacji. Osiągam przy tym bardzo dobre efekty, dostaję nagrody, ale - co najważniejsze - moi klienci notorycznie do mnie wracają "po więcej". 

Wielokrotnie wychodząc ze szkolenia zostawiają komentarz w stylu "to było najlepsze szkolenie w jakim kiedykolwiek brałam/brałem udział!" (przesuń stronę w dół aby zobaczyć dokładnie te komentarze). 

Nigdy nie pracowałem więcej niż 90 w roku, a jednak pozwala mi to na wygodne życie w dość drogim miejscu (top 10 najdroższych miast w Niemczech) i cieszyć się swobodą wolnego czasu. 

To wszystko zawdzięczam umiejętnościom przekazywania wiedzy w sposób, który jest nie tylko w pełni zrozumiały dla każdego uczestnika szkolenia (co należy umieć dobrze wyczytać z zachowania kursanta), ale też atrakcyjny i angażujący. Bez stresu, bez napinki, ze świetnym flow.

Nie planuję prowadzić innych szkoleń w języku polskim.

 
Szkolenie TrainTheTrainer.pl jest i pozostanie jedynym
pełnowymiarowym programem mojego autorstwa dostępnym po polsku.

Twarde umiejętności trenerskie

Stres, zakłopotanie niewygodnym pytaniem, pytania na które nie znasz odpowiedzi, trudni i problematyczni kursanci, pot. Wszystko to spowoduje, że będziesz mieć bardzo duży kłopot z poprowadzeniem skutecznego szkolenia. Chyba, że dysponujesz twardymi umiejętnościami jak sobie z tym radzić. A każdej z tych rzeczy można się łatwo nauczyć. 

Miękkie umiejętności trenerskie

Use this section to highlight the main features and/or main benefits of your product.

Part 3 Title

Use this section to highlight the main features and/or main benefits of your product.

TWÓJ TRENER:

Ludwik C. Siadlak

Absolwent University of Oxford. Certyfikowany trener Microsoft. 

Do grona moich Klientów należą organizacje

  • komercyjne (Hewlett-Packard, Volvo, Scania, Thomson-Reuters, ING, BRE Bank/mBank, Plus GSM, Orange, Telekomunikacja Polska i dziesiątki innych)
  • rządowe i państwowe (Politi- og lensmannsetaten/Policja Norweska, Polska Policja, Służba Celna, Ministerstwo Finansów, MSWiA, US Department of Defense, University of Oslo i kilka innych)
  • militarne (US Army, SETAF, NATO/SHAPE, US Navy, US Air Force, Wojsko Polskie oraz Marines i kilka innych)
>