Dzisiejszy odcinek podcastu nagrałem w samolocie, gdzieś pomiędzy Oslo a Kopenhagą i zrobiłem co w mojej mocy, aby jego treść była „słuchalna”. Nie jestem zawodowym dźwiękowcem i na tyle pozwalają mi moje umiejętności miksowania dźwięku. Co więcej, jest to pierwszy odcinek, który złożyłem nie w Audacity a w Adobe Audition, którego również się uczę.

Tyle kwestii technicznych, merytorycznie zaś, dziś porozmawiamy o tym ile kosztuje godzina Twojego życia, jak obliczyć jej wartość i jak wykorzystać tę wiedzę do unikania prokrastynacji.

O tym wszystkim jest dzisiejszy odcinek, posłuchaj:Możesz wysłuchać pojedynczego odcinka powyżej. Możesz również przejrzeć listę wszystkich odcinków od początku istnienia tego podcastu lub – najlepiej – zasubskrybować go w swojej ulubionej aplikacji – Life Hacking Podcast jest dostępny w serwisach iTunes, Stitcher, OverCast, PocketCasts i innych:

Life Hacking PodcastLife Hacking Podcast

 

 

 

Jeśli masz jakieś pytania, komentarze, sugestie – zapraszam. Jeśli chcesz, aby ten podcast dotarł również do Twoich znajomych – oceń go proszę w aplikacji, w której go słuchasz. W ten sposób inni użytkownicy również dostrzegą jego wartość. Dziękuję!