Jim Rohn, jeden z najbardziej znanych na świecie filozofów biznesu, a zarazem praktyków motywacji i rozwoju osobistego, to postać której raczej nie trzeba przedstawiać. (Niewiele osób wie jednak, że Tony Robbins, zanim osiągnął swój sukces i międzynarodowe uznanie, był uczniem właśnie Jima Rohna i zajmował się m.in. sprzedażą biletów na jego seminaria)

W ubiegłym roku, w Teksasie, odbyła się kolejna edycja Success Symposium. Dla Jima Rohna było to pierwsze sympozjum w jego życiu, na które nie mógł przybyć – przyczyniły się do tego względy zdrowotne (Jim ma 78 lat!). Organizatorzy dostali jednak od niego prezentację, która została wyświetlona tuż przed zestawioną na szybko telekonferencją ze szpitalem, w którym się znajdował.

Prezentacja jest o tyle istotna, że pośród wielu motywacyjnych nagrań video stanowi ona kwintesencję… z resztą, zobaczcie sami:

Get the Flash Player to see this video.

//

Gosia pokazała jakie nagrania wprawia ją we właściwy nastrój. Orest podawał swoje przykłady na tym blogu. To samo zrobił Hubert w jedym ze swoich komentarzy. Każdy z nas ma swoje własne metody na szybki boost motywacyjny.

Tę prezentację oglądam praktycznie raz w tygodniu. Dlatego interesuje mnie co Was motywuje, uspokaja i napawa pozytywną energią?

Możemy stworzyć tutaj małą bazę materiałów, po które zawsze będzie można sięgnąć gdy zajdzie taka potrzeba (zatem linki do artykułów, zdjęć i nagrań video są bardzo mile widziane!