W pierwszym tygodniu 2013 zadałem publicznie pytanie, czy chcielibyście otrzymywać syntezę najlepszych artykułów z takich tematów jak budowanie wizerunku w social mediach czy personal development i coaching w poniedziałki, prosto na swoją skrzynkę mailową.

W drugim tygodniu 2013 odpowiedzieliście, że owszem i zapisaliście się na listę mailingową Monday Speedlinking.

Czas płynie nieubłaganie, nadszedł trzeci tydzień 2013, więc oto przed Wami – (werble) – podsumowanie Monday Speedlinking wydanie 3/2013.

W tym numerze znalazły się m.in. takie artykuły:

 Promowanie stron na Facebooku

Facebook oferował dotąd możliwość płatnego promowania postów na fanpejdżach. Teraz administratorzy mogą kłaść większy nacisk na promowanie całych stron.

 
 Infografika o infografikach

Infografiki są znane i lubiane. Ale, co najważniejsze, również podawane dalej. Zobacz na jakie trendy wskazuje ich coraz większa popularność.

 
 Dlaczego naprawdę musisz być na Google+

Sieć Google+ dotąd świeciła pustkami, ale taki stan rzeczy nie potrwa już długo. Dlatego teraz jest moment, aby zacząć działać.

 
 Jak zawojować społeczności

Jeśli wydaje Ci się, że trudno Ci będzie konkurować z dużymi markami na Facebooku, Twitterze czy LinkedIn to… jesteś w błędzie. Zobacz co na ten temat mają do powiedzenia Robert Scoble i Mitch Joel.

 
 5 najskuteczniejszych strategii promowania postów na Facebooku

„Jeden obraz wyraża więcej niż tysiąc słów” to fraza znajdujaca szczególne zastosowanie w ogranieczniach jakie narzuca nam Sieć. Amy Portfield pokazuje jak je wykorzystać.

Jeśli chcecie dołączyć do grona subskrybentów naszej listy mailingowej – możecie zapisać się tutaj:

Do zobaczenia w kolejny poniedziałek!